• Свеж
Skechers Beverlee плови од клин сандала

Skechers Beverlee плови од клин сандала

DEN 324.00
Стока
Достапно е за нарачката

Ставете прстен на паметен прилагоден сончев ден стил со додадена лесна удобност во Skechers Cali Beverlee - плови од клин. Меко ткаени платно и мазна синтетичка горна горната боја во страшен слајд сандала со детали за прстен, плута клин пета и луксузна пена. Корк фурнир со клин потпетици со слајд сандали дизајн контраст во боја, мазен синтетички синтетички „дуралтер“ текстурирани центри, три ленти за дизајн со метални центри со детали за детали за зашивање на метални детали и метални метари за метална метална прстен за додадена удобност мека ткаенина лента Постави скикери луксузни пена од пена и контурирана удобност подножје Подножје со врежана цвет и лого Дизајн природна плута фурнир клин мида 1/2 инчи мидиска висина 2 1/4 инчи вкупна висина на клинови висина Флексибилна влечење на влечење. Бренд : Скекерс. Боја : Природна. Стил : Флип -апостолки.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата