• Свеж
Спијте на тоа бебе и дете девојки со долг ракав, вклопуваат памучни пижами и чорапи, сет од 3 парчиња

Спијте на тоа бебе и дете девојки со долг ракав, вклопуваат памучни пижами и чорапи, сет од 3 парчиња

DEN 243.04
Стока
Достапно е за нарачката

Подгответе се за време на кревет во овие супер забавни стајлинг на пуловер; Allover Print.Bottoms : Еластична лента за влечење на половината; засилени нозе; Печатењето со сите вклучуваат чорапи што одговараат. Памукот ПЈ не е отпорен на пламен. За да им помогне на децата да бидат безбедни, памучните PJ треба секогаш да се вклопуваат во ситница . 95% памук/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Snug Fit пижами и чорапи поставени за девојчиња за бебиња и мали деца од спиење на неа.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата