• Свеж
Reebokенска женска едемска ватирана торба со вкрстена торбичка со отстранлива торбичка зелена

Reebokенска женска едемска ватирана торба со вкрстена торбичка со отстранлива торбичка зелена

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Откријте ја најдобрата нова торба со крстосници Reebok за секојдневниот живот со вреќата со ватирана вкрстена торбичка на Reebok, со отстранлива торбичка. Создадено со модерен, но сепак стилски и издржлив естетски, уникатниот спортски дизајн на торбичката на Reebok Crossbody, ви помага да донесете живот со вас каде и да одите. Оваа елегантна торба со ватиран Reebok со отстранлива торбичка е направена со лесна, мешавина од ткаенина која работи добро со каква било спортска облека, дневна облека или облека со активна облека. Дозволете нова женска торба за жени Reebok да го заврши вашиот изглед и да додадете стилски додаток во вашата гардероба. Вклучува : луксузна торба за тота со прилагодена лента за вкрстени ленти и стилски карактеристики. Издржлив, лесен и елегантен дизајн ја прави оваа торба совршен додаток. Карактеристики : Уникатен спортски дизајн за да ги носите сите ваши најважни работи. Пространа и пространа за да остане организиран во стил. Чантите со чанти од Рибок се лесни за преземање во движење и одлично со која било облека. Надворешни димензии : 5 "W x 7-1/2" H x 1 "D. Ширина се мери низ дното на чантата . Материјали : 100% полиестер. Грижа : Избришете чиста Торба со вкрстена торбичка во зелена боја. Земја на потекло : увезена.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата