• Свеж
Девојки за девојки на Josосмо, Ева патики, големини со 7-12

Девојки за девојки на Josосмо, Ева патики, големини со 7-12

DEN 431.84
Стока
Достапно е за нарачката

Облекувањето на вашите деца во овие чевли значи дека можат да отскокнат и да скокаат во баричките како безгрижно како птица! Тие се пријателски расположени на плажа, базен или езеро. Тие ќе ги задржат нозете на вашето дете безбедни и заштитени, додека исто така ќе им овозможат да се распрснат! Синтетички горен. Еластична лента за лесно вклучување и исклучување. Декоративен лак. Мек ѓон. Мала тежина.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата