• Свеж
DesignArt 'Shaby Pink Merble' Sleek & Chic модерен принт на природно бор дрво

DesignArt 'Shaby Pink Merble' Sleek & Chic модерен принт на природно бор дрво

DEN 799.84
Стока
Достапно е за нарачката

Оваа оригинална традиционална уметност од дрво се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори . ДЕЛОВНИОТ ДЕТАЛАНСКИ ПОДАТОЦИ МАСЛО низ боите на дизајнот, додавајќи на автентичен лик од дрво на вашите уметнички дела . Апстрактната ликовна уметност е директно отпечатена на дрво Користејќи супериорен квалитет 6 бои UV мастило ,. Обезбедување импресивен и уникатен дизајн за вашата канцеларија или дом во модерни, како и традиционални ентериери . Природните сорти на жито на секоја табла на дрво создаваат навистина оригинална дрвена уметност што ја прави фокусна точка на секоја просторија . Секое парче дрво wallид Уметноста е 100% рачно изработена во Канада на природно борово дрво со мастило со високо квалитетно отпорно високо квалитетно .. Достапно во 3 различни големини : 20x15, 40x30, 32x24. - Ориентација : вертикална. - Предмет : Традиционален тип : Вуд wallид уметност, ликовна уметност, дрво ликовна уметност, печатење на плакета. - Пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси. - Материјал : Направено со 100% природно бор дрво. - Стил : Апстракт. - Број на парчиња : 1. - Големина : Среден, голем, мал. - Боја : розова 100% рачно изработена во Канада на природно бор дрво. Користење на мастило со највисок квалитет што нема да избледи со текот на времето. Пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата