• Свеж
Coams & Clark All намени Ecru Polyester Thread, дворови

Coams & Clark All намени Ecru Polyester Thread, дворови

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Капчиња и Кларк Целата нишка е средна тежина и може да се користи за шиење на повеќето ткаенини. Тоа е јадрото вртено 100% полиестер за сите цели за силни, издржливи шевови кога шиење машина или рака. Копчиња и Кларк Цела цел ECRU нишка, 300 г.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата