• Свеж
Sulpell Industries може ова домашно семејство инспиративен збор за дизајнот на дрвена текстура, врамен од giclee текстуризирана уметност со букви и наредени

Sulpell Industries може ова домашно семејство инспиративен збор за дизајнот на дрвена текстура, врамен од giclee текстуризирана

DEN 217.28
Стока
Достапно е за нарачката

Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од жито од дрво од 1,5 инчи, за да додадеме длабочина и смалување. Димензии : рамка од 16 x 1,5 x 20 инчи. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на 1,5 инчи дебела рамка од жито од дрво од дрво за да додадеме длабочина и смалување . подготвени за виси - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од уметник пишан и нареден.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата