• Свеж
Медисон Отворено Ткаенина Кочија Дневна Перница, Крем

Медисон Отворено Ткаенина Кочија Дневна Перница, Крем

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

Дајте му на вашиот двор или простор во дворот малку боја со додаток што носи удобност и стил на вашиот д?кор. Нашата кочија дневна перница е создадена со водоотпорна ткаенина, што го прави овој разноврсен додаток кој е совршен за надворешна употреба. Ова исто така вклучува безбедносни патенти, овозможувајќи капакот лесно да се отстрани за чистење. Без разлика дали барате да замените истрошена перница или само имате потреба од освежителни опции за боја, оваа перница ќе го задржи вашиот надворешен д?кор стилски цело лето. ВОДООТПОРНА ТКАЕНИНА : Нашите перници се покриени со непорозен материјал што го прави чистењето на секое истурање ветре за да можете да го поминете целото лето лежејќи на отворено во удобност. Ве молиме имајте предвид дека овие перници се водоотпорни и не се водоотпорни. Не потопувајте се во вода. ОТСТРАНЛИВИ КАПАЦИ со БЕЗБЕДНОСНИ ПАТЕНТИ : можете лесно да го отстраните капакот на перницата за чистење по долг период на употреба. Само користете ги безбедносните патенти отпорни на деца за да ја одврзете кожата и да го извадите внатрешното полнење. КОМПАТИБИЛЕН : Нашата перница е компатибилна со повеќето салони за кочии, но најдобро се комбинира со оние од нашата сопствена колекција. ДИМЕНЗИИ : Изберете додаток кој е совршена големина за вас и вашиот мебел. Оваа кочија салон перница мерки да биде 78.75 "Л х 23.75" В х 1.50 " Х.ОПЦИИ ЗА БОЈА : Нашите перници доаѓаат во различни опции за боја за да можете да изберете свежа боја за вашиот мебел. Вклучува : Една (1) Дневна Перница. Материјал : Водоотпорна Ткаенина. Состав : 100% Полиестер. Боја : Крем. Рачно Изработени Детали. Не Е Потребно Собрание. Димензии : 78,75 инчи длабок x 23,75 инчи широк x 1,50 инчи висок. Димензии на седиштето : 47,25 инчи длабок x 23,75 инчи широк.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата