• Свеж
Полароид возрасен машки квадратен стил на плоштад PLD2065S

Полароид возрасен машки квадратен стил на плоштад PLD2065S

DEN 239.84
Стока
Достапно е за нарачката

Овој Polaroid машки квадратен стил PLD2065 S е одличен додаток на вашата колекција на очила за сонце. Рамката е направена од најновиот пластичен материјал. Оваа рамка има атлетско чувство и е одлично секој ден пар што ќе оди со вас од сурфањето до градот. Сите полароидни леќи се поларизираат за подобра јасност и помалку напрегање на очите. Големината е, фронт : 54/19 Храмот : 135; за место за нега чиста и користете крпа за чистење; вклучен брендиран случај.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата