• Свеж
Мачки и синови чевли за дренажна вода

Мачки и синови чевли за дренажна вода

DEN 415.84
Стока
Достапно е за нарачката

Совршено за еден ден на бродот, или на реката или езерото, овие дренажни чевли Мауи и Синови се дизајнирани да ви помогнат да ги задржите нозете суви со инкалинг вода преку специјални отвори од чевлите. Овие чевли се изградени и за удобност, со црна мрежа горниот дел за дишење, лесна бела мида на Ева и сина чорап Ева. Затворањето на банџи овозможува лесен/лесен, додека надворешната страна на гума за џвакање и сината гума со логото на Мауи и Синови го комплетира изгледот. Дренажни чевли за мажи Мауи и синови. Горна мрежа. Дренажни отвори за да инка во вода надвор од чевлите. Затворање на банџи. Лесна мида на Ева. Ева чорап. Гума гума од гума.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата