• Свеж
Кожа од женски FAU кожен чипка врежани лесни патики

Кожа од женски FAU кожен чипка врежани лесни патики

DEN 559.84
Стока
Достапно е за нарачката

Удобниот стил и уникатен дизајн се судираат со лесни патики од Бринли Ко. Овие чевли истакнуваат текстуриран изглед и сјајна чевли на класичен дизајн на чипка. Подложните табани и текстурираните надворешни страни го комплетираат стилот. Синтетички. Синтетички ѓон. Овие патики се направени со човечки материјали. Ширина : Средна.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата