• Свеж
Стони Поинт Брзи столб за столб, 25 -43

Стони Поинт Брзи столб за столб, 25 -43

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Брз пивот 25 "-43 " Трипод. 360 степени на стабилизирано пукање. Снимката што ви треба, каде и да ве одведат вашите авантури. Нозете се движат тивко и независно за да ја постигнат позицијата што ви е потребна за ситуацијата. Направете шут, без да го испратите вашиот трофеј. 36 "до 64 " висина. Stoney Point Rapid Pivot Tipod, 25 "-43" : се протега на максимална должина од 43 ". 360 степени разноврсност.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата