• Свеж
Без граници женски близнаци на чевли на чевли

Без граници женски близнаци на чевли на чевли

DEN 351.84
Стока
Достапно е за нарачката

Лизгајте во близнаци на границите. Овој класичен стил има издржлив материјал од памучно платно и удобен стапало. Достапно во црна, бела, монохроматска сина вратоврска и мулти-вратоврска во боја на вода. Лесно лизгање на Свети Ле. Удобно стапало. Подготвена јака. Платно горната, гумена надворешна плоча. Платно со низок врв на патики за жени од без граници.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата