• Свеж
Даниел Креации Еко Розова Крпа За Коса, Големина На Возрасни

Даниел Креации Еко Розова Крпа За Коса, Големина На Возрасни

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Дајте и на вашата коса луксузен третман со нашите Креации На Даниел Крпи за Сушење Коса! Мора да има микрофибер материјал и е лесен, брзо ја апсорбира влагата од влажна коса, намалувајќи ја штетата и времето поминато на фенирање. Нема повеќе кршење на косата или оштетување од топлина. Уникатниот дизајн на пресврт и копче ја одржува косата на место и надвор од вашето лице! Погоден за сите типови коса. Машинско перење и сушење пред првичната употреба. Одговара на повеќето Возрасни! Унисекс. Даниел Креации : Пешкир За Сушење Коса. Обезбедува со копче и еластична. Одговара на повеќето Возрасни. Пешкир за сушење коса направен од мек микрофибер материјал кој е нежен за косата. Заштеда на време. Ја впива влагата во косата за да го намали времето на сушење со фен. Одлично за природен изглед без топлина. Нежно на прамени, оставајќи ја косата со помала штета. Унисекс.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата