• Свеж
Сет за женски пижами за пижами на тајно богатство, 2-парчиња

Сет за женски пижами за пижами на тајно богатство, 2-парчиња

DEN 287.52
Стока
Достапно е за нарачката

Седнете и опуштете се во супер-мека удобност на пантолоните за пижами на тајно богатство. Овој сет со 2 парчиња има два пара пријатни џогери направени во лесна плетена ткаенина и пространа вклопување. Украсено во забавни отпечатоци, овој сет на пижами е сигурен дека ќе биде омилен за добар ноќен сон. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет со 2 парчиња вклучува : два пара џогери. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигање : Висок пораст. Затворање : стил на влечење; Еластична половината со влечење. Ockебови : Две странични џебови на цвест. Карактеристики : еластични манжетни; печатење на сите. 2 парчиња графички печатени џогери поставени за жени од тајни богатства.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата