• Свеж
Starsвездите за стрелање отстранливи винил позадина од Барби - полноќ

Starsвездите за стрелање отстранливи винил позадина од Барби - полноќ

DEN 521.60
Стока
Достапно е за нарачката

Отстранлива позадина, дигитално печатена на 100% лесен винил позадина, светла мазна завршница, направена во Лос Анџелес, Калифорнија Отстранлива големина на тапети : 26,25 инчи ширина до 108 инчи висока. Лесна апликација за кора и стап. Одржливо направено во Лос Анџелес, Калифорнија.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата