• Свеж
Правоаголна странична маса со дво-фиока, модерна маса за кафе, стакло таблета крајна маса за дневна соба, спална соба, рустикално кафеаво

Правоаголна странична маса со дво-фиока, модерна маса за кафе, стакло таблета крајна маса за дневна соба, спална соба, рустикално

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Опис. Нашата серија на странични табели со модерен стил е совршен избор за живеење или простории за проучување, достапна во две димензии и можете да купите соодветни производи според потребите на вашето семејство. Двете правоаголни странични табели на фиоките се изработени од транспарентно калено. Стакло, што го прави совршено за поставување украси за ламби, далечински управувачи или вашите омилени книги. Стаклената полица со долната огледало на модерната маса за кафе се одликува со кален стаклен врв, што го прави совршен изложба за украсни предмети. Гроздобер. Дрвената фиока во средина обезбедува моќен простор за складирање. Нискиот профил и неутралната метална завршница на стаклената таблета крајна маса се мешаат беспрекорно со постојниот декоративен стил или шема на бои . Хомоу Две фиока правоаголна странична маса, модерна маса за кафе, крајна маса за стакло таблети за дневна соба, спална соба, рустикално кафеава. Спецификација. Главна боја : Рустикално кафеава. Главен материјал : дрво и железо. Димензии на производот. Собрана должина (внатре) : 47.24. Собраната ширина (внатре) : 15.74. Собрана висина (внатре) : 31,49. Тежина (lbs.) : 55,76 Двете декнат-странична табела на фиоките е составена од метална рамка и висококвалитетна стакло и фиберборд со средна густина, кои се доволно дебели и издржливи за безбедно да носат тежина . Покрај стаклена работна површина и отворена мрежа Rack, модерната маса за кафе има и дополнителен простор - фиока што може да складира лични предмети. Дизајнот за заштеда на просторот ја прави оваа странична маса погодна за различни типови предмети, одржување на вашата дневна соба/спална соба/ходник уредно . Крајната табела со стакло таблети одржува структура што тече и е дизајнирана добро во целина. Врвот на овој модерен кревет е опремен со кален стаклен покрив, а дрвената фиока изгледа како лебдечки кану, влече непречено . Оваа крајна маса за стакло таблети е опремена со надградени метални нозе, што може да го издржи тестот на менталниот Ниво дури и на нерамнини подови. Покрај тоа, душеците за стапала можат да спречат да се изгребат подот . Големината на оваа две правоаголна табела е 16.93 L x 16.93 W x 20,87h инчи. Ако имате какви било прашања пред продажбата или по продажбата, ве молиме слободно контактирајте не во кое било време.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата