• Свеж
Машка маица со јаглен од јаглен Аризона Аризона, маица со колички

Машка маица со јаглен од јаглен Аризона Аризона, маица со колички

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Вашата посветеност на Wildcats во Аризона е на целосен приказ кога ќе ја облечете оваа маица со колички. Задебелена графика ги украсувате градите на оваа мета, кои ви помагаат да ја потенцирате вашата непоколеблива лојалност кон дивите мачки во Аризона каде и да одите. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Бренд : Прималена облека. Официјално лиценциран. Графики за печатење на екран. Материјал : 100% полиестер. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Увезени. Краток ракав.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата