• Свеж
Уникатни поволни цени, дуети опфаќа везови, нотка за постелнина, поставена сива кралица

Уникатни поволни цени, дуети опфаќа везови, нотка за постелнина, поставена сива кралица

DEN 447.84
Стока
Достапно е за нарачката

Двострана дизајн и изработена од мек полиестер, едната страна за декор во спалната соба, а другата даваат мек допир. Образените обрасци за везови додаваат малку виталност во вашата спална соба. Користејќи еластичен материјал за да го стискате плетот, никогаш не треба да се грижите за ширење. Сетот за ватенка на Pintuck е дизајниран со затворање на патент и скриено јаже за да го задржи Duvet фиксиран на место. За да го заштитите плетот поцврсто, ве молиме свртете ги внатре кога ќе го измиете сетот за постелнина. Времето на натопување не треба да биде предолго и да се сува суво на ниско. Единствени поволни цени, Duvet ги опфаќа везовите за везење пинтук за постелнина, поставен материјал : 100% полиестер. Големина на кралицата : Duvet Cover-230x230cm/90x90inch; 2pc перница-50x75cm/19x29inch. Големина на кралот : Duvet Cover-260x230cm/102x90inch; 2pc перница-50x90cm/19x35inch. Перница и вметнување на дувлата не се вклучени. Мека, дише и удобна. Затворање на патент и скриено јаже за да се задржи духот фиксиран на место. Светла и цврста боја ќе украси повеќе-соба. Сетот за покривање на Duvet може да се спари со изглед и традиционален и современ. Машината што се мие во ладна вода и се сува суво на тивок. Земја на потекло : Увезен.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата