• Свеж
TrendNet TV IP672W Megapixel Wireless N PTZ Интернет камера - Камера за набудување на мрежата - PTZ - боја - MP - - Аудио - Безжичен - Wi -Fi - LAN - MPEG -4, H.264

TrendNet TV IP672W Megapixel Wireless N PTZ Интернет камера - Камера за набудување на мрежата - PTZ - боја - MP - - Аудио -

DEN 607.84
Стока
Достапно е за нарачката

Trend Net TV IP672 W Megapixel Wireless N PTZ Интернет камера - Клучни карактеристики на камера за надзор на мрежата : Резолуција на мегапиксели со компресија H.264. Безжична N врска. Пан 330����� и навалување 105������. Една допир WPS врска.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата