• Свеж
Ноќна стакло од 1-фигура, повеќе бои

Ноќна стакло од 1-фигура, повеќе бои

DEN 2432.00
Стока
Достапно е за нарачката

Чувајте ги сите ваши ноќни потреби близу со оваа ноќна ноќ. Ова современо парче мебел има фиока и отворена полица, обезбедувајќи го целото складирање што ви треба во ноќен штанд. AVA 1-lawer Nightstand : Материјали : MDF со PU Paper. 1 фиока. 1 отворена полица. Долги рачки. Достапно во разни бои. Севкупни димензии : 17.1 "W x 15.1" D x 20 "H. Потребно е собрание.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата