• Свеж
Evergreen 11. in.

Evergreen 11. in.

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Everидната плочка на зимзелена метрото на MSI има смирувачка палета на длабоки зелени нијанси со задебелен раб за додадена длабочина и детали. Оваа зачудувачка стаклена плочка ја отсликува светлината за визуелно подобрување на вашиот простор. Погодно за станбена и лесна комерцијална употреба, тоа е совршен избор за грб, суета wallsидови, опкружувања за туширање, фасади на камиони и други вертикални апликации каде што се посакува допир на неочекуваното. Импресивно издржливо и не е потребно постојана одржување, зимзелена плочка за стаклена wallид ќе го подобри вашиот простор за наредните години. Оваа плочка е овластен квалитет на воздухот во затворен простор. 9,6 квадратни метри, 10 парчиња по случај. Тежината на случајот е 35 фунти . Одделение 1, стакло/камена мешавина од мозаична плочка за употреба на wallидови и countertop. 11,73 внатре Ширина x 11,73 in. Должина x 8 mm дебела мозаик поставена со мрежи.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата