• Свеж
Philips ezgrip 25ft AWG 3-Outlet заземјен продолжен кабел, портокал, затворен отворен простор

Philips ezgrip 25ft AWG 3-Outlet заземјен продолжен кабел, портокал, затворен отворен простор

DEN 431.84
Стока
Достапно е за нарачката

Добијте зафат на вашата електроника со кабелот за продолжување на Ezgrip Philips. Одликувајќи се со три основани места, овој иновативен кабел за продолжување го проширува излезот на кој било заземјен излез на AC. Револуционерниот дизајн на кабелот Ez Grip Extension вклучува вградени ергономски рачки, што го олеснува прицврстувањето и исклучувањето на електрониката правилно и безбедно. Користете го овој разноврсен кабел на отворено за електрични алатки, внатрешен двор или украси за двор. Овој кабел е оценет и за употреба во затворен простор за напојување на вашата електроника, уреди и мобилни уреди. Динамиката 25ft. Опсегот на овој кабел го прави проширувањето на дофатот на вашиот излез без напор. Овој тешки излезен екстендер е изграден од кабел од 16 мерачи сместен во издржлива ПВЦ изолација и јакна што го прави доволно силен за најтешките работни места, но доволно привлечен за целосно да се прошири со леснотија. Светлата портокалова завршница на овој издржлив продолжен кабел му овозможува лесно да се истакне во работните места и пејзажите. За крајната безбедност и перформанси, не гледајте подалеку од кабелот за проширување на Philips Ezgrip. Дизајн на Ez Grip-Вградените, ергономски рачки го прават ветер за брзо и безбедно приклучување или исклучување на електрониката. Продолжен дострел-Екстра долги 25-ти. Кабелот е одличен за алатки како вежби за раце и свирки со пили за кои се потребни продолжени достигнувања. Тешка должност - Изолирана градба на кабел и обликуван приклучок нудат дополнителна издржливост за да се заштити од влага, прашина и нечистотија. Висока видливост - Светлата портокалова завршница го прави кабелот лесен за забележување, зголемувајќи ја безбедноста и намалувањето на опасностите од тропање околу вашиот двор или работното место.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата