• Свеж
Georgiaорџија Техника жолти јакни блокираат GT лого стационарно lovesубов со систем за патент

Georgiaорџија Техника жолти јакни блокираат GT лого стационарно lovesубов со систем за патент

DEN 2.33
Стока
Достапно е за нарачката

Georgiaорџија Техника жолти јакни го блокираат GT логото стационарно lovesубов со систем за патент. Ова lovesубов е совршен избор за изглед, удобност и разноврсност. Дизајнирано да се користи во кој било амбиент, овој кауч ќе одговара на секоја дневна соба, Ден или Човекот Пештерски декор. Во која има висококвалитетна синтетичка кожа со рамка од тврдо дрво, оваа lovesубов е конструирана со пролетна суспензија без сага и пена со висока еластичност, навистина парче Тоа ќе го издржи тестот на времето. Патентираниот XZIPIT систем обезбедува бесконечни опции за лого на предниот дел на lovesубовта и ви овозможува да го покажете вашиот омилен тим или интерес. Seубовни бродови со две идентични логоа . XZIPIT патентиран систем за заменливи лого. Faux кожа, ПВЦ. Дизајн на рацете на полумесечина во стилот на полумесечина. "No-sag " пролетна суспензија и пена со висока еластичност. Ограничена гаранција за животна гаранција од кожа, ПВЦ. Дизајн на рацете на полумесечина во стилот на полумесечина. Пролетната суспензија на „без-саг“ и пена со висока еластичност.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата