• Свеж
Raybestos НА Роторот Кочница Роторот Одговара изберете: SUBARU OUTBACK, 2015-СУБАРУ НАСЛЕДСТВО

Raybestos НА Роторот Кочница Роторот Одговара изберете: SUBARU OUTBACK, 2015-СУБАРУ НАСЛЕДСТВО

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Рејбестос напредните технолошки ротори нудат најдобро решение за апликации склони кон бучава. Специфични конфигурации на лента за ладење на возилото и специфично железо за примена и комбинирајте за да ја намалите бучавата и да ја подобрите реакцијата за сопирање тоа е супер мазно и ултра тивко. • Покривање на улични перформанси, апликации за камиони, ТЕРЕНЦИ и луксузни автомобили • Подобрена металургија за зголемени барања за перформанси • Црна Фузија или Сива Фузија 4.0 ® облога - Заштитниот слој го подобрува изгледот за чист завршен изглед • Патентирани дизајни На слотови Со Жлебови За подобрено чувство на педалата при избрани апликации-Го Максимизира контактот на подлогата до роторот за посилен залак, помазно сопирање и зголемен век на траење на подлогата • специфични дизајни на Возилото - Одговараат на ое, се вклопуваат и функционираат за јачина • најтесно странично истекување - 0,05 мм (0,002") или помалку за намалена Пулсираност на педалата, Бучава Од Сопирачките и продолжен век на траење на подлогата • балансирани рабови на мелницата-100% валидација Обезбедува соодветна рамнотежа и ги минимизира вклопувањата на вибрациите изберете : 2017 субару Излез 2015-2017 субару наследство 2018-2019 субару Наследство 4 цил 2,5 л и повеќе - додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за ДА ПРОВЕРИТЕ.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата