• Свеж
Garanimals бебе девојче и девојче за дете што се повлекуваат од џегингс, 3-пакувања, големини 12M-5T

Garanimals бебе девојче и девојче за дете што се повлекуваат од џегингс, 3-пакувања, големини 12M-5T

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Измешајте и одговарајте на гардеробата на девојчето на вашето бебе или дете за еден симпатичен и удобен изглед од Гаранималс, почнувајќи со овој три пакувања на џегингс! Парови со лесен за носење, во стилот на влечење совршено со нејзините други омилени врвови и маички на Гаранималс-да! Исклучиво на. Материјал : 57% памук/35% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 3 Jeggings. ФИТ : Тенок. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : Предни џебови; 2 џебови. Карактеристики : Еластична лента за половината за дополнителна удобност. Девојки за девојчиња за бебиња и мали деца од Гаранималс.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата