• Свеж
Ревизијата на Лиза „Daydream Pink 05“ Matted Dramed Art

Ревизијата на Лиза „Daydream Pink 05“ Matted Dramed Art

DEN 638.40
Стока
Достапно е за нарачката

Се додава јасен акрилик со кој се додава печатењето. 7x7 giclee отпечаток под акрилик во рамка од дрво од 14,5х14,5 од бреза. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи.Уметник : Lisa Audits Ubject : Сè уште начин на живот : Модерни и современи проодни типови : рамка од бреза, бела матка, акрилика Ова подготвено за обесено, изменето врамено уметничко дело има насликана облачна сцена што ја пополнува рамката. Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Важно : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Делото е целосно собрано од професионални рамки и е подготвен да се обеси. Античкиот бел душек дозволува сликата навистина да се истакне, што го прави одличен додаток на кој било простор без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидност на висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што Сигурно ќе го надополни секој стил. Истакнати бои : бела, светло сина, сива ревизија на Лиза ја сака уметноста на декорацијата, а таа користи маслени бои, акрилици и пенкало и мастило за да создаде убави уметнички дела. Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно или други медиуми, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање репродукции на ликовна уметност во музејот. Лиза живее во Канада со своите две тинејџерски ќерки, а таа создава голем дел од своите уметнички дела во пространа студио во нејзиниот дом. Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата