• Свеж
Авантуристичка сила 7.88 Бенд и залак моќен мегасаур што шета Рекс, Браун

Авантуристичка сила 7.88 Бенд и залак моќен мегасаур што шета Рекс, Браун

DEN 3.00
Стока
Достапно е за нарачката

Авантуристичката сила на свиткување и залак на моќниот мегасаур како рикајќи Рекс додава предисториски пресврт на вашето интерактивно време на игра. Овој жесток astвер талка во живот при притискање на копче. Моќниот мегасаур има лути блескави очи и прави реални звучни звуци. Гледајте го ова суштество како се спречува и го привлекува својот имагинација. Ја тресе главата и татнежот за да донесе елемент на возбуда на сите ваши авантуристички авантури. Испратете ги вашите противници кои се кандидираат за покритие кога ќе се соочат лице в лице со овој бестрашен диносаурус. Овој Т-Рекс е погоден за деца на возраст од 3 и повеќе години. Батериите се вклучени, така што е подготвено да игра кога сте. Ослободете ја вашата имагинација со оваа авантуристичка сила, свиткајте и каснете го моќниот мегасаур како рикајќи го Рекс. Авантуристичка сила 7.88 "свиткува и залак моќен мегасаур што талка на Рекс, кафеава : остава реална татнеж и карактеристики за гризење на дејствување. Постави оружје и светлосни очи. 2 АА батерии се потребни и вклучени. Наменети за 3+. Одлично за роденден, Божиќ , или која било посебна пригода. Проверете ги сите други прекрасни играчки од авантуристичката сила.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата