• Свеж
Мое дете од новороденото момче на Картер, основно тело со краток ракав

Мое дете од новороденото момче на Картер, основно тело со краток ракав

DEN 127.68
Стока
Достапно е за нарачката

Основните тела на мое дете на новороденото бебе 3 пакувања се основни за бебиња за да се носат сам или слој за топлина. Слатки детали и меки бои. Лап-рамената и прилепувањата овозможуваат лесно облекување преку глава и промена на пелена. Координирајте со другите мое бебе за бебиња за совршен подарок за туширање! Мое дете од новороденото момче на Картер 3 Пакет со каросерија : 100% памучно ребро. Пакетот вклучува 3 каросерии со кратки ракави. Неизвесни од никел на армиран панел на дното. Проширувачко рамо на лаптоп за лесно облекување преку глава. Машинско миење ладно.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата