• Свеж
Хартија од зелено ткиво од мов, 15 x20

Хартија од зелено ткиво од мов, 15 x20

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Flexicore Packaging® 15 "x 20 " Мос зелено ткиво хартија 100ct. Сите наши производи од хартија се произведуваат со највисоки материјали и секогаш остануваат без киселина. Flexicore пакувањето ги произведува сите свои обоени хартии од ткиво со не-крвави еколошки материјали и бои. Оваа хартија од мов зелено ткиво е совршена за торби за подароци, забави, свадбени фаворити, занаети или малопродажба. Можете да ги декорирате или истакнете вашите забави со овие трендовски бои кои обезбедуваат боја на око за вашите гости. Flexicore Packaging е лидер во индустријата во врвни материјали за пакување што обезбедува највисоки материјали за хартија на пазарот денес. Големина : висока 15 "широк x 20".

Особините

Најдобрите понуди во категоријата