• Свеж
Натурализатор Кемпер лизга

Натурализатор Кемпер лизга

DEN 222.24
Стока
Достапно е за нарачката

Обично е начинот да се оди. Лизгањето од душата има околу-часовникот стил и удобност. Ткаенина горе . тркалезна пети . мазна постава . еластично засилување за дополнителна флексибилност . Ол-Тру удобност : Мека постава за пена, поддршка на лак со мемориска пена, антимикробна облога на чорап, лесна и флексибилна надворешна плоча со влечење . 4,4 см потпетица.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата