• Свеж
Сали Хансен Чудо ГЕЛ® пријатна колекција на шик, лак за нокти, гушкање локва, 0. fl oz

Сали Хансен Чудо ГЕЛ® пријатна колекција на шик, лак за нокти, гушкање локва, 0. fl oz

DEN 255.84
Стока
Достапно е за нарачката

Инспирирани од кабелски плетени, кремасти кафиња и сите работи помеѓу. Станете топло и пријатно оваа есен со нашата нова колекција Comic Chic Chic. Оваа постава од 5 крем нијанси ќе ги надополни дури и најнеутралните облеки. Без разлика дали сте спакувани во затворено или останувате топло со кафе од огништето. Сали Хансен Чудо Гел® пријатна колекција на шик, лак за нокти, лоша пушка, 0,5 фл. До 8 дена мани* во 2 едноставни чекори (боја + горниот капут) . Нашиот крајниот лак отпорен на чип . Не е потребна УВ светлина!. Резултати од квалитетот на салонот сите од удобноста на вашиот дом . спарете ја омилената сенка со чудо гел ™ горниот капут за мани отпорен на чип што ќе трае . #1 Продажба на гел хибриден лак во САД ** #1 бренд на боја на ноктите ** *До 8 дена боја и сјај ** Нилсен $ најнови 52 wks - w/e 8/6/22.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата