• Свеж
Мое дете на Картер, мое момче со качулки со долги ракави со долги ракави, сет, сет

Мое дете на Картер, мое момче со качулки со долги ракави со долги ракави, сет, сет

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Нови стилови, иста голема вредност. Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му верувате од Картер. Да, за лесни облеки! Направен сет за две парчиња сет значи дека тој е подготвен во ниеден момент. Од моето дете на Картер, овој лесен сет на облека е симпатичен додаток на неговата мала гардероба. Комплетен со мек памучен термички телесен ракав со долги ракави, во кој има кул ракун печатење, плус удобно, влечење француски тери панталони за да се спарат, сите тој е подготвен да игра, ползи, дневна и да остане удобна цел ден. Сетот за облека со 2 парчиња вклучува едно каросерија и едно панталони за влечење. Телорија : 100% термички памук меѓусебно; долги ракави; ПРИНЦЕН РАККУН ПРИНТ; Силните прилепувања остануваат во чекор со абење, миење, повторете; Стил на качулка; Плакета на копчињата. Крајни : 100% француски тери памук; покриена еластична лента за половината; Нефункционално влечење. Големини новороденче-24м. Машина за перење. Увезени.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата