• Свеж
Georgiaорџија Булдогс боја 12oz може да се полади, склопувачки

Georgiaорџија Булдогс боја 12oz може да се полади, склопувачки

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Целосното обвивка во боја може да се полади со површина од отпечаток од 4 "x 8 ". Can Cooler одговара на 12oz конзерва и е изработен од висока густина 1/8 "Neoprene за да ви помогне да го одржите вашиот пијалок кул за време на играта или кога и да е ладилник на конзерва. Со овие смели графики, никој нема да може да се сомнева каде што вашата верност лежи кога ќе го додадете ова слатко парче во вашата колекција. NCAA Georgia Bulddogs 2 Color 12oz може да се полади, склопува. Официјално лиценциран со лига и тим. 12oz може да се лади. Чувајте го вашиот пијалок ладен, а рацете суви.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата