• Свеж
Тесто за сирење од пазарот Гуда, 3. мл

Тесто за сирење од пазарот Гуда, 3. мл

DEN 2.33
Стока
Достапно е за нарачката

Додадете малку вкусност на вашите оброци со тесто од сирење од пазарот Гуда. Ова вкусно солени тесто е богато исполнето со стариот полнење на Гуда и на врвот со млада Гуда за да му даде убава златна кора. Совршено е да додадете солен залак на кој било оброк, исто така е добро прилагодено да јадете во движење како брз ручек или закуска. Спарете го со пилешко, свинско или говедско месо или сервирајте заедно со супа или тестенини за вкус што вашето семејство ќе го сака. Flaky и вкусно, не можете да тргнете наопаку кога ќе додадете тесто од сирење Гуда сирење во вашите оброци. Ние сме посветени на испорака на свежина што можете да ја вкусите и да ја видите. Marketide нуди најдобро во свежа храна, загарантирана со, работејќи во партнерство со земјоделци, пекари и готвачи за највисок квалитет, автентични состојки и омилени рецепти. Тесто за сирење од пазарот Гуда, 3,15 мл. Вкусно солени тесто, богато исполнето со полнење на стариот Гуда. На врвот со Гуда за да му даде убава златна боја. Мазно полнење со сирење. Совршено да јадете на одење, или како брз ручек или вечера. Крцкави и крцкави.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата