• Свеж
Пена зелена рачка нинџа меч додаток за Ноќта на вештерките

Пена зелена рачка нинџа меч додаток за Ноќта на вештерките

DEN 470.08
Стока
Достапно е за нарачката

Помогнете му на вашето дете да го канализира својот внатрешен самурај или да го облече својот пират на отворено море. Овој меч со зелена рачка од пена носи допир на автентичност. Од шарената, текстурирана рачка до сечилото со целосна должина, мечот е изработен од трајна ПУ-пена што е безбедна за сите возрасти. Пена зелена рачка нинџа меч додаток за Ноќта на вештерките : Вклучува : Дополнителен додаток за костуми. Содржина на ткаенина : пена. Упатства за нега : Spot Clean. Возрасни мажи. Табелата со големина ќе варира според костумот. Погледнете детална табела со големина. Willе ви треба Adobe Acrobat Reader за да ја видите графиконот за големина. Подгответе го Adobe Acrobat Reader Now.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата