• Свеж
Резервоарот на резервоарот на Лив и Лоти Јуниорс и предниот дел од картонот, 2-парчиња

Резервоарот на резервоарот на Лив и Лоти Јуниорс и предниот дел од картонот, 2-парчиња

DEN 287.68
Стока
Достапно е за нарачката

Насмевнете се на денот и раширете ја радоста со деколтето на лажичката; стајлинг на пуловер; без ракави; исечена должина; печатење на сите. Карактеристики на кардиган : опуштено вклопување; V-neckline; Затворање на копчињата; долги ракави со манжетни со ребра; ребрести полите; исечена должина; печатење на сите. Тенк и кардиган џемпер за јуниори од Лив и Лоти.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата