• Свеж
Патриотски празник леле топови, разнобојно

Патриотски празник леле топови, разнобојно

DEN 863.84
Стока
Достапно е за нарачката

Леле топови во прав! Што може да биде подобро на вашата празнична забава или парада? Покажете го вашиот празничен дух со тоа што ќе го размачкате ова во воздухот. Топови се многу лесни за работа, едноставно пресврт кон насочената насока што е означена на топот и уживајте! Предложено да се користи надвор. Не токсичен прав. Упатства за топови за соодветна употреба. Патриотски тематски.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата