• Свеж
Базен Колега Година Тешки Решетката Црна Во Земјата Зимски Базен Покритие, фт. Базен

Базен Колега Година Тешки Решетката Црна Во Земјата Зимски Базен Покритие, фт. Базен

DEN 1439.84
Стока
Достапно е за нарачката

На Базен Колега Црна Мрежа Во Земјата Покритие стои тешко против зимски услови. Капакот Од Црна Мрежа е идеален за базени во клими со високи врнежи бидејќи спречува собирање вода и остатоци на врвот на капакот. Овој капак за базен е совршен за семејства бидејќи дизајнот на решетката бара помалку зимско одржување од цврстите капаци. Засиленото врзување обезбедува трајна издржливост. Ве молиме нарачајте според големината на базенот и додајте ја должината и/или ширината ако имате чекори или седиште за пријатели. Капакот треба да може удобно да лебди на водата. Вклучува јамки за водоводни цевки што треба да се користат со цевки за вода, продадени одделно. На Базен Колега Црна Мрежа Во Земјата Базен Покритие доаѓа со 10 годишна гаранција. Тешка Црна Мрежа 10-Годишна Зимска Покривка за Базени Во Земја : Спречува собирање вода и остатоци на врвот на капакот. Бара помалку зимско одржување од цврстите капаци. 4 'преклопување (вклучува 4' дополнителен материјал). 10 годишна гаранција.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата