• Свеж
Нормално Е Здодевно-Женски Плус Големина Резервоарот Врвот, до Големина-Масачусетс Девојка

Нормално Е Здодевно-Женски Плус Големина Резервоарот Врвот, до Големина-Масачусетс Девојка

DEN 3.00
Стока
Достапно е за нарачката

Суровини серж дното полите. БОИТЕ НА ЦВЦ се 60% чешлан памук/40% полиестер.Падне сува ниска. Облека за Возрасни. БОИТЕ НА ЦВЦ се 60% чешлан памук/40% полиестер. Подарете ги, тоа е нешто што ќе го носат цела година. Изработка : 5.Нормално Е Здодевно-Женски Плус Големина Резервоар Врвот, до Големина 28 - Масачусетс Девојки Заоблени Одговара 100% Чешла Рингспун Памук Премиум Џерси Лажичка Вратот Врвот. Карактеристики : само-ткаенина врзување на вратот и раката дупки. Ултра Лесен и компресибилен за лесно пакување. Идеален за секоја активност; совршен за плажа, пешачење, кампување, риболов, лов, патување, долг лет на авиокомпанија, јога, тренинг, тренинг, теретана, фитнес, изведување пилатес вежби аеробик итн. 100% чешлана рингспун памучна премиум маичка.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата