• Свеж
СЕМЕЈНИ Дуксери Смешен Пуловер ЗА Уши ОД Мечка 3д Дуксер Со Качулка За Мачки Со Качулка

СЕМЕЈНИ Дуксери Смешен Пуловер ЗА Уши ОД Мечка 3д Дуксер Со Качулка За Мачки Со Качулка

DEN 319.68
Стока
Достапно е за нарачката

Марка : Tydres Material : 100% polyerproduct тип : 3d Мачка Уво Маскирани Sweatshirt Size Details : Size : XXS,Bust : 86cm,Length : 63cm,Shoulder : 39cm,Sleeve : 58cm Size : XS,Bust : 92cm,Length : 65cm,Shoulder : 41cm,Sleeve : 60cm Size : S,Bust : 98cm,Length : 67cm,Shoulder : 43cm,Sleeve : 62cm Size : M,Bust : 104cm,Length : 70cm,Shoulder : 45cm,Sleeve : 64cm Size : L,Bust : 110cm,Length : 73cm,Shoulder : 47cm,Sleeve : 66cm Size : XL,Bust : 116cm,Length : 76cm,Shoulder : 49cm,Sleeve : 68cm Size : 2 XL,Bust : 122cm,Length : 79cm,Shoulder : 51cm,Sleeve : 70cm Size : 3 XL,Bust : 128cm,Length : 81cm,Shoulder : 53cm,Sleeve : 72cm Size : 4 XL,Bust : 134cm,Length : 83cm,Shoulder : 55cm,Sleeve : Стил од 74 см : Должина На Модниот Ракав : Сезона На Долги Ракави : Пролет,Aut, Зимска Ткаенина : Полиестер Пол : Жени Девојки.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата