• Свеж
Црна Пена Замена Брусилка Назад Рампа Машина За Брусење Мат за 4510

Црна Пена Замена Брусилка Назад Рампа Машина За Брусење Мат за 4510

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Стандардна задна подлога за замена за брусилка. Може да се користи со стандардни шкурка листови или лепило-назад листови и ролни. Лесната инсталација вклучува отстранување на завртките за монтирање за да се замени подлогата.?< Растојание на дупката : 7 х 5,2 см / 2,7 "х 2" (Л*В);Големина (Секој од нив) : 11 х 10 х 0,7 см / 4,5 "х 4 " х 0,3"(Л*В*Т). Боја : Црна. Тежина : 52гр. Пакет Содржина : 1 х Сандер Назад Рампа.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата