• Свеж
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Конкавен Синџир Фигаро

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Конкавен Синџир Фигаро

DEN 2848.00
Стока
Достапно е за нарачката

Ова е прекрасно жолто злато од 10 карати, 3,0 мм, конкавен синџир фигаро. Безбедно е прицврстен со затворач за канџи од јастог. Достапно во должина од 30 инчи, ова парче накит сигурно ќе ви биде нов фаворит.Метална Тежина : 7,72 Грама Накит Тип : Финишан Стил : Конкавен Фигаро Синџир Накит Финиш : Висок Полски Пол : женски затворач : Јастог Канџи Метал : Златен Карат : 10 Каратметална Боја : Жолти Димензии : 30-инчен x 3mmsolidy вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци. Земја На Потекло : Јужна Африка Цврста. Полиран. 10кт Жолто злато. Јастог. Конкавно.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата