• Свеж
Биошок: Колекцијата, 2К, За Нинтендо Прекинувач

Биошок: Колекцијата, 2К, За Нинтендо Прекинувач

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

Играта бара преземање на најмалку 31 МК. потребна е микросд картичка (продадена одделно). Барањата за складирање може да се променат, посетете 2 за детали. Доживејте ги незаборавните светови и монументалните приказни од наградуваната серија Биошок Со Биошок : Колекцијата. Патување до градовите Занес и Колумбија низ Биошок Ремастериран, Биошок 2 Ремастериран И Биошок Бесконечно : Комплетното Издание, вклучувајќи ги сите додатоци за еден играч. Борете се за вашиот живот и надмудрете ги вашите непријатели, било да е тоа длабоко под брановите или високо над облаците. Оценето Зрело За Крв И Гор, Референца За Дрога, Интензивно Насилство, Сексуални Теми, Силен Јазик, Употреба На Алкохол и Тутун Биошок : Колекцијата - Биошок : Колекцијата За Прекинувач На Нинтендо - Прекинувач.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата