• Свеж
468б Б. А. Т. Л. Црно Тркало Раб, 20 9

468б Б. А. Т. Л. Црно Тркало Раб, 20 9

DEN 3199.84
Стока
Достапно е за нарачката

Hubcaps BMF 468b BATL Сјај Црна Со Бланширани акценти тркало е 20x9 тркало со 8x165. 1 шема на завртки и 0mm офсет. Дијаметарот на отворот на центарот е 125,2 мм. сликата На Тркалото е за општа референца за стил. Бројот на навртки, централното капаче и големината на усните може да варираат во зависност од дијаметарот, ширината, шемата на завртките и поместувањето. Тестирајте ги сите тркала на возилото пред монтирање гуми. МОНТИРАНИТЕ ТРКАЛА СЕ СМЕТААТ ЗА КОРИСТЕНИ И НЕ СЕ ВРАЌААТ!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата