• Свеж
зттд памучна ткаенина занаетчиски материјал за дишење за сам штит за лице што дише кожа-фрт а

зттд памучна ткаенина занаетчиски материјал за дишење за сам штит за лице што дише кожа-фрт а

DEN 25.12
Стока
Достапно е за нарачката

Памучна Ткаенина Занаетчиски Материјал За Дишење ЗА Сам Штит За Лице, Дише, Пријателски За Кожата И Мек Ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред нарачката. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.   Точка специфики 100% висококвалитетен памук.Еколошки печатена ткаенина, мека и удобна, дише. Нема адитиви.Памучниот плоштад е многу погоден за разни занаетчиски проекти. Погоден за багаж, паричници, чанти, маски, додатоци за облека за бебиња, крпеница за шиење, детска постелнина и многу други занаети за шиење.Машинско сечење; претходно исечените квадратни греди се многу погодни за sewing.Do не мијте ја ткаенината однапред.Идеален за сечење форми, правење облека, украси, позадини на огласна табла и училишни проекти;Лесен за пеглање и безбеден за деца.Поради различни уреди на екранот, боите може да бидат малку поинакви ЗТТД Памучна Ткаенина Занаетчиски Материјал За Дишење ЗА Сам Штит За Лице Што Дише Кожа-Фрт А. Висококвалитетен и нетоксичен. Алатки И Подобрување На Домот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата