• Свеж
Глорија Вандербилт Жени Везени Дуксер МОРНАРИЦА ХХЛ

Глорија Вандербилт Жени Везени Дуксер МОРНАРИЦА ХХЛ

DEN 331.04
Стока
Достапно е за нарачката

Оваа Женска Дуксерка Глорија Вандербилт ве одржува топло и нуди целодневна удобност. Тој е мек и дише, што го прави совршен за домашно лежење или дури и на отворено. Се одликува и со везени дезени за секоја боја.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата