• Свеж
Боби Пантер Навлажнувачки За Кучиња-гал

Боби Пантер Навлажнувачки За Кучиња-гал

DEN 3.00
Стока
Достапно е за нарачката

Алги, камилица, рузмарин, алое вера - сето тоа за навлажнување на кожата. Боби Пантер Природниот Навлажнувачки Шампон Е направен Со Морски Хранливи Материи, Алги, Рузмарин и Гел Од Алое Вера за да ја врати влагата на кожата и палтото на вашето куче, оставајќи ги да мирисаат свежо како океанскиот ветер. Боби Пантер ги создаде Производите За Миленичиња Боби Пантер од љубов кон сопственото куче, Бобо. Сите природни состојки. Прилагодени формули развиени и во сопственост На Боби Пантер. Без сол, без солзи и решава специфични проблеми со кожата и палтото. Високо со етерични масла кои всушност продираат во кожата и крзното. Исплакнува брзо-брзо се суши. Победи т измијте ги локалните третмани за болви. Безбедно за мачки, кученца и мачиња од сите возрасти. Дури и новороденчиња Боби Пантер Навлажнувачки Куче. Нежно ја чисти цврстата нечистотија. Носи отскокнување и сјај во палтото на миленичето.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата