• Свеж
Викерман 24 Даглас Ела Вештачки Божиќен Венец, Јасна Дура-осветлена Блескаво Мини Светла

Викерман 24 Даглас Ела Вештачки Божиќен Венец, Јасна Дура-осветлена Блескаво Мини Светла

DEN 975.84
Стока
Достапно е за нарачката

Викерман 24 " прелит Даглас Ела Вештачки Божиќен Венец со 200 Пвц Совети и 50 јасни светла. Додадете малку празничен дух на вашата влезна врата или наметка со овој прекрасен зелен венец. Овој венец доаѓа претходно осветлен со Јасни Мини Светла со Блескаво Светло што работат НА 120 V НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА и се одликува со традиционални зелени пвц совети, давајќи буен, целосен изглед. Венецот мери 24 " преку дијаметарот од крајот на еден врв до друг. Дополнете го вашиот празничен декор со долготраен венец од Ела. Прелит со 50 Јасни Мини Светла со Блескаво Светло. Светлата осветлени од дура користат микрочипови, така што светилките остануваат осветлени дури и кога Некои Светилки се скршени или недостасуваат. Купувајте со доверба знаејќи дека Викерман дизајнира квалитетен домашен декор од 1940 година. Нашите стручни дизајнери се фокусираат на секој детал за да создадат вештачки растенија кои изгледаат природно.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата