• Свеж
Манжетни Женски Палта Јакни За Жени Модни Копчиња Со Качулка Мачкини Уши Кадифен Неправилен Џеб Од Почва Женски Врвови Каки 3Х

Манжетни Женски Палта Јакни За Жени Модни Копчиња Со Качулка Мачкини Уши Кадифен Неправилен Џеб Од Почва Женски Врвови Каки

DEN 367.68
Стока
Достапно е за нарачката

Манжетни Женски Палта Јакни За Жени Модни Копчиња Со Качулка Мачкини Уши Кадифен Неправилен Џеб Од Земја Женски Врвови Каки 3 XSize : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100cm/39.37" ракав : 59.5 cm/23.43" Должина : 74cm/29.13"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 104см/40.94" Ракав : 60см/23.62" Должина : 75см/29.53"Големина : л сад : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 биста : 108см/42.52" ракав : 60.5 см/23.82" должина : 76см/29.92"големина : xl Сад : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 биста : 112см/44.09" Ракав : 61cm/24.02" Должина : 77cm/30.31"Големина : Xxl Сад : 12 велика британија : 16 ЕУ : 42 БИСТА : 116 CM/45.67" ракав : 61.5 Cm/24.21" должина : 78cm/30.71"големина : xxxl сад : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 биста : 120cm/47.24" Ракав : 62cm/24.41" Должина : 79cm/31.10"Големина : Xxxxl Сад : 16 велика БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 БИСТА : 124cm/48.82" ракав : 62.5 cm/24.61" должина : 80cm/31.50"големина : xxxxl САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 еу : 48 биста : 128см/50.39" Ракав : 63см/24.80" Должина : 81см/31.89" Манжетни женски ПАЛТА ЈАКНИ ЗА ЖЕНИ МОДА КОПЧЕ Качулка Мачка Уши кадифен неправилни почвата џеб женски врвови. Боја и Големина : Каки;3Х. Материјал : Полиестер. Повод : Палтата Се Погодни За Секојдневно Носење,Одмор,Канцеларија,Забава И Одмор Итн. Висококвалитетен Материјал : Палтата Се Изработени Од Мека, Еластична И Мазна Ткаенина И Не Се Лесни За Бледнеење. Специјален Дизајн И Уникатна Структура : Длабоко Сакани Од Луѓето,Палтата Се Неопходни За Жените. Совршен Подарок : Овие Палта Се Толку Совршени. Можете Сами Да Ја Носите Или Да Им Ја Подарите На Вашите Најблиски Или Пријатели. Висококвалитетна Услуга : Ние Ќе Ви Служиме Сесрдно И Ќе Ви Обезбедиме Висококвалитетна Услуга По Продажбата.Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Консултирајте Се Со Нас~ Ви Посакувам Среќен Шопинг~.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата